Spôsoby regulácie teploty.


Viacfarebné a čierne legíny, fitness nohavice

Ak si chcete kúpiť jeden pár, ktorý robí všetko, legíny patrili medzi najuniverzálnejšie, aké ste našli. Sú ideálne pre všetky druhy športových alebo nešportových aktivít a sú k dispozícii v širokej škále veľkostí a farieb. Viacfarebné legíny sú vyrobené z hladkej tkaniny strednej hmotnosti, ktorá je pružná a pohodlná, ale zároveň dostatočne kompresná, aby ste sa cítili bezpečne a pevne.

Reebok Identity, Puma Alpha

Reebok, Puma

Peak Performance termo

Peak Performance

Legíny Epic, One

Nike

Disney, Ružové

United Colors Of Benetton

Underwear Legíny, Performance

Calvin Klein

Tommy Hilfiger Essential

Tommy Hilfiger

Tip: Športové nohavice s vysokým pásom s efektom brucho. Švy dámskych športových nohavíc na zadku tvoria okrúhly krásny zadok. Tieto multifunkčné dámske športové legíny načrtávajú vašu očarujúcu krivku. Ergonomický šev a elastický pás zaisťujú, že športové legíny neskĺznu ani počas intenzívneho tréningu.

Pre každodenný život a šport: Dámske alebo pánke športové nohavice by mohli prekonať vaše očakávania. Pre každodenný život, šport, jogu, fitness, posilňovňu a beh. Nádherné športové legíny, niekoľko nohavíc. To vám ušetrí veľa peňazí!

Ultracor je luxusná značka aktívneho oblečenia známa svojimi ultra mäkkými tkaninami, odvážnym dizajnom

Ultracor je luxusná značka aktívneho oblečenia známa svojimi ultra mäkkými tkaninami, odvážnym dizajnom a vysoko výkonným fitness oblečením. Ultracor nosili takí ako Vanessa Hudgens a Shay Mitchell. Ultracor je opísaný ako zlúčenie štýlu s neustále sa vyvíjajúcou technológiou na vytvorenie oblečenia pre návštevníkov telocvične aj príležitostne aktívnych ľudí. V podstate budete môcť poraziť svoje osobné maximum a zároveň vyzerať čo najlepšie.

Tip: Jednoduché čierne legíny môžu byť každodennou základňou. Ale tieto spodné časti Ultracor ho posúvajú na úplne inú úroveň s ich "technológiou tvarového oblečenia". Vaše nohy budú vyzerať predĺžené. Pravdepodobne budete tiež najpohodlnejšou osobou v miestnosti.

Ultracor legíny Gradient Daisy KO

Čierne legíny sú všestranné, pohodlné a môžu byť tvarovo priliehavé ako tento pár aktívnych zadkov Ultracor. Pomáha tiež vybrať si medzi stredným a výškovým štýlom. Pre roztomilý holografický vzhľad môžeme navrhnúť legíny Gradient Daisy KO. Ultracor ich opisuje ako ich "najobľúbenejší štýl" v rade Knockout. Tieto periwinkle spodky sú svetlé a krásne, s nálepkami sedmokrásky posypané po celom tele. Tieto legíny s vysokým pásom sú očividne lichotivé vďaka technológii zdvíhania zadku Ultracor. Perfektne by sa hodili k zodpovedajúcej športovej podprsenke alebo vášmu obľúbenému monochromatickému topu.